- Reklamë -spot_img
10.5 C
Tirana

Atentat te ‘Don Bosko’ në Tiranë! Humb jetën banakierja, 5 të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë

Mbrëmjen e sotme, kryeqyteti është tronditur nga të shtënat me armë zjarri drejt një lokali në Don Bosko. Si pasojë, ka mbetur viktimë banakierja e...

Lajmet e fundit

- Reklamë -spot_img

Më të lexuarat (7 ditët e fundit)

Aktualitet

Rajoni - Bota

763FansaPëlqeje
20,900NdjekësNdiqe

Covid-19 Statistikat

Thursday, March 23, 2023
Albania
334,579
Raste totale te konfirmuara
Updated on March 23, 2023 8:26 pm

Lifestyle

Showbiz

Sport

- Reklamë -spot_img

Investigim

Shkarko Snapfood dhe fito 10% ulje në porosinë e parë