“Lajm i bujshëm”, Rihanna shtatzënë për herë të parë

0
401

Këngëtarja e njohur, Rihanna është shtatzënë për herë të parë me reperin A$AP Rocky.

Çifti u fotografua në Nju Jork gjatë fundjavës, ku ajo u shfaq e veshur me një xhaketë të gjatë rozë.Me një kryq ari dhe bizhuteri shumëngjyrëshe, këngëtarja ekspozoi barkun e rrumbullakosur.

Në një nga fotot e ëmbla, të cilat janë shkrepur në Harlem, ku A$AP Rocky u rrit, reperi puth në ballë nënën e ardhshme teksa ata shijojnë një shëtitje me dëborë jashtë.

Në maj, A$AP Rocky i tha GQ për romancën e tij me Rihanna-n, duke e quajtur atë “dashuria e jetës sime”. Kur e pyetën se si është të jesh në një lidhje, ai tha: “Shumë më mirë. Shumë më mirë kur ke “The One”. Ajo është ndoshta, si një milion të tjera. Unë mendoj se kur e dini, ju e dini. Ajo është e vetmja.”
Në lidhje me atësinë, A$AP Rocky, 33 vjeç, tha se krijimi i një familjeje është “në fatin tim, absolutisht”. Siç tha ai në atë kohë, “Unë mendoj se do të isha një baba i jashtëzakonshëm, jashtëzakonisht i mrekullueshëm në përgjithësi. Do të kisha një fëmijë shumë mizë. Shumë.”

Një burim konfirmoi për PEOPLE në nëntor 2020 se Rihanna dhe A$AP Rocky po takoheshin pas vitesh miqësie. Çifti kishte ndezur thashethemet për romancë që kur Rihanna u nda nga i dashuri i saj prej tre vitesh, miliarderi Hassan Jameel, në janar 2020. Atë korrik, ajo paraqiti A$AP Rocky në fushatën e saj Fenty Skin dhe dyshja bënë disa intervista së bashku për të promovuar bashkëpunimin .

Rihanna u hap më parë për planifikimin familjar, duke i thënë British Vogue në mars 2020 se ajo “po kuptonte se jeta është vërtet e shkurtër” dhe gjeti një qasje të re jo të pakuptimtë për të jetuar.

“Ju nuk keni shumë kohë për të toleruar s—-, e dini? Ju vendosni kaq shumë në pjatën tuaj. Kur jeni të stërmbushur, duhet të filloni t’i shkurtoni gjërat. Dhe unë jam shumë i mbingarkuar ”, tha ajo në atë kohë. “Ajo që po ndodh tani është se po i rikthehem bardhë e zi. Zona ime gri po mbyllet.”

“E di që do të dëshiroj të jetoj ndryshe”, shtoi ajo, duke thënë se brenda 10 viteve të ardhshme e sheh veten të ketë “tre apo katër” fëmijë, pavarësisht nëse ka partner apo jo.

 

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj