Këngëtari shqiptar ngacmon publikisht Alba Hoxhën dhe si ka reaguar për këtë Albi Nako?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Alba Hoxha tregoi pak ditë më parë versionin më seksi të një nuseje, gjatë sfilatës për një nga sallonet e fustaneve të bardhë në Tiranë.

Dhe në foton e postuar së fundmi balerina shqiptare pozoi me të brendshme dhe bishtin e fustanit të nuses, duke treguar një trend të guximshëm dhe sensual.

Mes qindra komenteve në këtë foto nga ndjekës dhe personazhe të njohur, dallon dhe ai i këngëtarit Santi.

Ky i fundit ngacmon publikisht Albën, duke i bërë një kompliment:

“Nusja e ëndrrave të mia”.

Me emoji-t Santi do të tregojë se mes tyre nuk ka asgjë, por thjesht i ka pëlqyer shumë balerina me këtë stil. Nga ana tjetër Alba nuk ka bërë asnjë reagim, ndryshe nga përgjigjet që u ka thyer personazheve të tjerë.

Por më kuriozë jemi të dimë sesi ka reaguar koreografi Albi Nako, me të cilin balerina flitet se është në një lidhje prej pak kohësh.

Burimi: Instagram

Shpërndaje
Share.

Komento