‘Ulu aty se të marr shpirtin’, trajneri i Laçit ndalohet nga policia pas dhunës ndaj lojtarëve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në rrjet prej orësh po qarkullon një video, ku trajneri i moshave të Laçit, dhunon lojtarët e tij.

Bëhet fjalë për trajnerin, Ndue Tarazhi, ndërsa ekipi është Laçi U-17.

‘Dosja.al’ shkruan, se ai është ndaluar pak momente më parë nga policia.

Nga biseda mes tij dhe futbollistëve, nënkuptohet se ata kanë humbur ndeshjen dhe nuk kanë luajtur mirë.

Tarazhi i quan adoleshentët, pisa, maskarenj dhe palaço, ndërsa më pas i godet me shuplakë në kokë.

Ai gjithashtu dëgjohet t’i thotë, se do t’i marrë shpirtin.

Njëri prej lojtarëve pas goditjeve të shumta nuk ka duruar dhe është çuar në këmbë.

Shpërndaje
Share.

Komento