Plas thika në Vlorë, i riu dërgohet me urgjencë në spital

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Disa të rinj janë përfshirë në një konflikt me njëri tjetrin në Vlorë.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 04:30 të mëngjesit të sotëm në rrugën Transballkanike, shkruan “Panorama”.

Sipas të dhënave paraprake, të rinjtë fillimisht u kapën me fjalë, ndërsa më pas sherri degjeneroi deri në përdorimin e thikës.

Si pasojë e sherrit, një person mbeti i lënduar.

Ai u dërgua me ugjencë në spital dhe iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Policia ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të konfliktit, që deri më tani janë të paqarta.

Shpërndaje
Share.

Komento