I kërkoi favore seksuale studentes në këmbim të provimeve, flet pedagogu: Ishte një kurth

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditën e djeshme Universiteti i Elbasanit pezulloi nga detyra pedagogun Denis Himçi.

Ky i fundit doli me zë dhe figurë në emisionin “STOP”, duke i kërkuar favore seksuale një studenteje në këmbim të disa provimeve.

Sipas “Dosja.al”, vajza me iniciale D.B, ishte regjistruar në vitin 2017 në Universitet, në degën e gjuhën italiane dhe kishte hyrë në vetëm 4 provime.

Pedagogu Himçi ka deklaruar se e gjitha ishte një kurth.

Më tej ai mësohet të ketë thënë se pasi frekuentoi semestrin e parë, vajza nuk ka ardhur më në shkollë

“Ky ka qenë i gjithi një kurth. Studentja në fjalë është regjistruar në shkollë në vitin 2017. Ajo frektuentoi vetëm semestrin e parë dhe hodhi katër provime. Më pas nuk ka ardhur më në shkollë. Kur erdhi në muajin prill të vitit 2019, u takuam bashkë. Pavarësisht takimeve që ka pasur me mua ajo nuk është futur në asnjë provim. Ishte një kurth”, u shpreh Himçi.

Përveç favoreve seksuale, Himçi i premtoi edhe dhurata vajzës, ndërsa do të ndërhynte edhe te pedagogë të tjerë, në mënyrë që t’i jepnin provimin.

Shpërndaje
Share.

Komento