Aksident i trefishtë në Milot! Dy të plagosur, njëri në gjendje kritike për jetën

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident ka ndodhur në hyrje të Rrugës së Kombit në Milot, ku janë përplasur 3 makina.

Shkak i këtij aksidenti dyshohet të ketë qenë një parakalim i gabuar.

Si pasojë mësohet se 2 persona janë plagosur dhe janë dërguar menjëherë në spitalin e Laçit, për të marrë ndihmë mjekësore.

Njeri nga të plagosurit bëhet me dije se ka marrë plagë të rënda në njërën këmbë dhe është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake, ai ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Shpërndaje
Share.

Komento