Vlorë/ 14-vjeçari mbërrin i vdekur në spital

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm një 14-vjeçar në Vlorë është transportuar i vdekur për në spitalin e qytetit.

Adoleshenti me inicialet P.P është dërguar pa shenja jete në spital, ndërsa nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij.

Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes së 14-vjeçarit.

Aktualisht trupi ndodhet në morgun e spitalit dhe pritet autopsia e trupit të viktimës për të përcaktuar shkaqet e vdekjes.

Shpërndaje
Share.

Komento