U prish miqësia! Kejsi Tola tha për Olta Bokën që nuk i ndrit ylli/ Reagon këngëtarja: “Bëre gabim”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Thuhet se dy këngëtaret e dashura për publikun Olta Boka dhe Kejsi Tola kanë pasur një miqësi shumë të mirë me njëra-tjetrën mirëpo për arsye të cilat ende nuk dihen, marrëdhënia e tyre është krisur dhe kjo u bë mediatike nga një deklaratë e Kejsit në emisionin “Shiko kush luan”.

Tola u pyet se cila nga vajzat e showbiz-it përpiqet shumë, por nuk i ndrit ylli, dhe ajo përmendi emrin e Oltës.

E gjitha kjo shkaktoi reagime të shumta dhe lidhur me këtë duket se së fundmi vetë Olta ka vendosur të reagojë.

E ftuar në emisionin “Thumb”, bukuroshja ka zbuluar ku ka qenë gabimi i Kejsit sipas këndvështrimit të saj.

“Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoja unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën e vet duke thënë: Ej shiko, se do më kuptoje!”, tha këngëtarja.

Burimi: Iconstyle.al

Shpërndaje
Share.

Komento