U përplas nga makina teksa udhëtonte me biçikletë, ndërron jetë i riu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident i rëndë u regjistrua mëngjesin e sotëm në ishull Lezhë.

Teksa po udhëtonte me biçikletë, një 27-vjeçar është përplasur nga makina.

“Newsbomb” shkruan se i riu me iniciale Y.M. ka ndërruar jetë në spital.

Përplasja ishte shumë e fortë dhe 27-vjeçari nuk mundi t’i mbijetontë plagëve, pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve në spitalin e Traumës.

Policia ndërkohë po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi paraparak

Rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ka ndodhur një aksident ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M.vjeç 27, banues në Lezhë i cili po lëvizte me biçikletë.

Për pasojë është lënduar drejtuesi i biçikletës i cili ndodhet në spital nën kujdes mjekësor.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Shpërndaje
Share.

Komento