Tragjike/ 12-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në Rodos

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në Rodos të Greqisë, një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur.

Pavarësisht se u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë.

Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të Rodosit dhe policia për të zbardhur shkaqet dhe rrethanet në të cilat mund të ketë ndodhur ngjarja.

Pritet një përgjigje nga spitali lidhur me shkakun e vdekjes së të miturit.

Shpërndaje
Share.

Komento