Tentoi të vriste me thikë dy persona, arrestohet 19-vjeçari nga Durrësi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 19-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia e Durrësit.

I riu akuzohet për plagosjen e dy personave ditën e djeshme.

19-vjeçari ka goditur me thikë 2 persona pas një konflikti për motive të dobta.

Personat e plagosur u transportuan në Tiranë për të marrë edhe shërbimin e duhur mjekësor.

Njoftimi i policisë:

Policia njofton se K., 19 vjeç, banues në Durrës, pasi në lagjen nr. 11, Durrës, pas një konflikti për motive të dobëta, ka tentuar të vrasë me mjet prerës (thikë), shtetasit R. Z., 21 vjeç dhe L. H.,23 vjeç, banues në Durrës.

Dy të rinjtë e plagosur në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shpërndaje
Share.

Komento