Kategoria: horoskopi

Aktualitet
Horoskopi ditor: 26 dhjetor 2020
By

Dashi Do të jetë një ditë nervoze dhe e nënshtruar, kështu që shmangni përplasjet dhe tensionet sidomos në familje. Mundohuni të rezistoni nesër dhe pasnesër dhe…

Aktualitet
Horoskopi ditor: 24 dhjetor 2020
By

Dashi Ju po ndiheni shumë të lodhur dhe kështu mbërrini sot në prag të Krishtlindjes. Këshillë: shmangni çdo lloj diskutimi. Si familje, kini durim, përkushtojuni të…

Aktualitet
Horoskopi ditor: 19 dhjetor 2020
By

Dashi Pritet një ditë e nënshtruar, veçanërisht në dashuri. Mundohuni të jeni më pak argumentues se zakonisht, sepse përndryshe partneri juaj mund të humbasë durimin dhe…

1 2 3 10