Shqyen derën dhe qëlluan në ajër, grabitet posta në Fushë-Bulqizë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Posta në Fushë-Bulqizë, ka rënë pre e grabitjes gjatë ditës së sotme.

Grabitësit ishin të armatosur me armë zjarri.

Sipas ‘Balkanweb’, shuma e grabitur është 460 mijë lekë të rinj.

Në momentin e grabitjes, autorët qëlluan me armë zjarri dhe më pas shqyen derën e postës.

Policia ndërkohë ka rrethuar zonën dhe ka ngritur pika kontrolli.

Rrethanat e grabitjes mbeten ende të paqarta.

Shpërndaje
Share.

Komento