Publikohen fotot! Kryeministri Haradinaj së bashku me bashkëshorten në një club nate

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavarësisht rolit të rëndësishëm që ka në politikë, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj duket se ka gjetur pak kohë për të shijuar së bashku me bashkëshorten e tij Anita, jetën e natës.

Në disa foto të bëra publike nga “Indeksonline”, Haradinaj dhe Anita shfaqen duke hyrë në një club në Prishtinë.

Raportohet se kryeministri së bashku me bashkëshorten e tij kanë qëndruar disa orë brenda lokalit duke festuar.

Megjithatë asgjë nuk është publikuar tjetër përpos fotove në fjalë. Çifti dinë ta ruajnë mirë privatësinë, apo jo?

Shpërndaje
Share.

Komento