Publikohen fotot e para të djalit të Meghan dhe princ Harry-t

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datën 6 maj Dukesha e Sussex, Meghan Markle është bërë nënë për herë të parë dhe Princ Harry u shpreh publikisht se është mbi re.

Vogëlushi lindi me një peshë prej 3.3 kg, ndërkohë të gjithë ishin në pritje të një fotoje të bebushit mbretëror dhe momenti i shumëpritur erdhi.

Ditën e sotme, Princ Harry është shfaqur me të voglin në krahë në Kështjellën Windsor dhe duhet thënë se ai që tani i fitoi zemrat tona! Është absolutisht i adhurueshëm!

Po ashtu dukesha Meghan dukej më në formë se asnjëherë më parë. Ajo mjaft e emocionuar u shpreh publikisht se gjithçka është e magjishme për të dhe se ka pranë vetes dy djemtë më të mirë në botë.

Rikujtojmë se ditën e hënë, princ Harry akoma edhe më i ekzaltuar se Meghan u shpreh ndër të tjera se ajo që i ndodhi atij është e jashtëzakonshme.

Po si e ka emrin? Ah, duhet të presim edhe pak për ta mësuar!

Shpërndaje
Share.

Komento