Po kthehej nga puna, humb jetën në një aksident fatal babai i dy fëmijëve (Emri+Foto)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përplasja me një kamion të tonazhit të rëndë ka rezultuar fatale për një shqiptar, i cili jetonte në Itali.

Mediat fqinje bëjnë me dije se viktima është Endri Zaimi, 25 vjeç, dhe është babai i dy fëmijëve.

Aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, teksa 25-vjeçari ka qenë duke u kthyer në shtëpi, pasi punonte gjatë natës në një fabrikë.

Makina e tij tip “Volvo” është shkatërruar tërësisht për shkak të përplasjes së fortë me kamionin.

Ndonëse ndihma e shpejtë mbërriti në vendngjarje menjëherë, ata nuk mundën ta nxjerrnin të gjallë trupin e të riut, pasi kishte ndërruar jetë menjëherë pas aksidentit.

Shkaqet e ngjarjes së rëndë janë ende të paqarta, ndërkohë është shoqëruar në spital edhe drejtuesi i kamionit.

Shpërndaje
Share.

Komento