Përmbyset makina në Elbasan, plagosen dy persona

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident ka nodhur para pak minutash në qytetin e Elbasanit.Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur.

Shkak i humbjes së kontrollit mendohet se ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara.

Të plagosurit janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Shpërndaje
Share.

Komento