Nënë për herë të dytë! Detaji që bindi fansat se po, Belen Rodriguez është shtatzënë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Belen Rodriguez, modelja e shumëpërfolur argjentinase duket se konfirmoi atë për të cilën flitet së fundmi: një shtatzëni e dytë!

E përfshirë prej disa muajsh, në një histori dashurie me Antonino Spinalbese-n, Rodriguez do të bëhet nënë për herë të dytë. Çfarë siguroi ndjekësit se po, 36-vjeçarja do të sjellë në jetë një fëmijë ishte një postim i saj, ku shfaqet e buzëqeshur përpara pasqyrës. Syve të kujdesshëm nuk u shpëtoi një byzylyk, i cili është ekzaktësisht i llojit që përdorët për të ndaluar të përzierat gjatë muajve të parë të shtatzënisë. Sidoqoftë, Belen vendosi ta linte me aq duke u treguar tepër e kujdesshme për të mos treguar në asnjë moment barkun e saj.

Modelja ka edhe një djalë, Santiagon me ish-bashkëshortin e saj, Stefano De Martino-n. Pas ndarjes së parë, Rodriguez dhe De Martino vendosën t’i jepnin njëri-tjetrit dhe fëmijës së tyre, një mundësi të dytë për të qenë bashkë. Dukej se gjithçka po shkonte mirë, nuk mungonin postimet e të treve, të pandarë, por pavarësisht përpjekjeve, nuk funksionoi! Pas një viti bashkë, që nga koha e rikthimit, dyshja i dha fund.

Belen u përfshi më pas, në një histori me Antonino Spinalbese-n, të cilin e njohu në Ibiza.

Shpërndaje
Share.

Komento