Kukës/Kamioni del nga rruga dhe përfundon në liqen, polumbarët po punojnë për nxjerrjen e trupit të shoferit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një automjet tip kamion ka dalë nga rruga pasditen e kësaj të hënë në Kukës dhe ka përfunduar në liqen.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen.

Ndërkohë mësohet se për nxjerrjen e trupit të 37 vjeçarit po punojnë Polumbarët e Reneas.

Kukës/ informacion paraprak.

Në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen.

Për gjetjen e trupit janë angazhuar menjëherë  Polumbarët e Reneas, si dhe shërbimet e Policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

Ndërkohë një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në fshatin Bardhoc të Kukësit.Mësohet se një 16-vjeçar është mbytur në një liqen, në vendin e quajtur Hani i Lacit.

Shpërndaje
Share.

Komento