Humbi jetën në aksident! Zbulohet emri i viktimës, vëllai i zyrtarit të PD-së

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasditen e sotme u raportua për një aksident të rëndë në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë, në fshatin Pishkash.

Një mjet tip “Benz” është përplasur me mjetin tip “Ford”, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit “Ford”.

Shtetasi A.V., rreth 45 vjeç, ka ndëruar jetë në Spitalin e Librazhdit.

Së fundmi, është bërë me dije se viktima është Ardian Vreto.

Mësohet se Vreto, ish-punonjës policie në Librazhd, është vëllai i kreut të degës së PD në Librazhd.

Po ashtu, kanë mbetur të plagosur çifti Adnan e Frida Sofa si dhe një grua tjetër.

Ata janë transportuar në spital.

Shpërndaje
Share.

Komento