FOTO e pazakontë që po çudit rrjetin/ Mbesa puth në buzë Joe Biden. A është kandidati për President pak pervers?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Xhaxhai i saj mbahet në SHBA si një njeri me tendenca pak perverse, por së fundi fotot e tij të dyshimta për reagime të çuditshme karshi femrave dhe fëmijëve, kanë mbushur gjithë mediat e botës.

Por me xhestin e djeshëm mbesa e Joe Biden, kandidatit demokrat për në Shtëpinë e Bardhë, i ka vënë “kapak” të gjithave…

Naomi Biden, ka trazuar rrjetin me veprimin që ka bërë në debatin e parë presidencial, duke puthur në buzë, xhaxhain Joe Biden, para se ky i fundit të niste debatin me Presidentin aktual të SHBA-ve, Donald Trump.

Ndërkohë ajo ka reaguar menjëherë pas debatit mes xhaxhit të saj dhe Presidentit Trump, duke i shtuar dozat e tensionit.

Përmes një postimi në Twitter, Naomi Biden, ka shkruar disa mesazhe drejtuar presidentit Trump, pasi ai ka folur keq për djalin e xhaxhait të saj Biden, duke e quajtur “drogaxhi”.

“Unë nuk do të kisha mbijetuar as 5 minuta në atë skenë pa e goditur atë në fytyrë dhe unë nuk mendoj se jam e vetmja që e kam menduar këtë gjë”,- ka shkruar ajo në Twitter në fund të debatit.

Postimi i plotë në Twiter:

“Ky ishte i pari nga tre debatet e planifikuara për t’u zhvilluar gjatë muajit të ardhshëm. Trump dhe Biden do të takohen përsëri në fazën tjetër më 15 tetor dhe 22 tetor në dy debatet e fundit presidenciale”.

Featured image of article: “Çudit” rrjetin me foton e pazakontë/ Mbesa puth në buzë Joe Biden, flet për debatin presidencial: S’do kisha rezistuar pa i rënë me grusht Trump-it

Your Economy (No Politics) (YE1): So what do you think of Creepy Joe

Who's who in Joe Biden's family

Sean Hannity mocked with photo of Trump kissing Ivanka after calling Biden 'creepy' for kissing granddaughter | The Independent | The Independent

081102bidenufas0746 | | alligator.org

Joe Biden's Grandkids: Meet Naomi, Finnegan, Maisy, Natalie, Hunter

Who Are Joe Biden's Grandchildren? | Biden's Seven Grandkids

Who Is Naomi Biden, Joe Biden's Grandaughter?

Everything you need to know about Naomi Biden, Joe Biden's granddaughter - Metro US

/GazetaReforma.com/

 

Shpërndaje
Share.

Komento