Fanset e flakta të Tahirit! Në gjykatë të veshura me bluze të stampuara me fytyrën e tij (foto)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavarësisht të gjithave Saimir Tahiri vazhdon të mbetet një prej politikanëve shqiptarë më të dashur për publikun shqiptar.

E sidomos për zonjat në moshë të thyer.

Që në kohën kur ai ishte nën hetim për dosjen “Habilaj”, pasi mbi të rëndonin disa akuza dhe dyshohej se kishte lidhje me grupin e kriminal të trafikantëve të drogës, ato treguan mbështetje të madhe për të duke e përqafuar e puthur duart.

As ditën e sotme, Tahiri nuk është ndjerë i vetëm kur u paraqit në Gjykatën e Krimeve të Rënda për ankesën ndaj zgjatjes së afateve të hetimit.

Ish-ministri u shoqërua nga fanset e flakta, të cilat kishin stampuar fytyrën e tij në bluze me dixhiturën “gjigant”.

Shpërndaje
Share.

Komento