E veshur nuse! Elvana Gjata publikon pamje të reja nga komedia që të gjithë po presim

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Komedia “2 Gisht Mjaltë” ku protagonistë kryesorë janë Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi pritet që së shpejti të jepet në të gjitha kinematë shqiptare dhe jo vetëm.

Shumica prej nesh tashmë e kanë parë promon e komedisë, e cila është transmetuar për herë të parë nga moderatori i njohur Ermal Mamaqi, mirëpo, ditën e sotme këngëtarja Elvana Gjata na ka njohur me disa pamje të reja.

Bukuroshja ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet e veshur nuse dhe duke hedhur buqetën e luleve.

“Pa dashuri”, ka shkruar krah videos Elvana, duke etiketuar gjithashtu faqen zyrtare të “2 Gisht Mjaltë” dhe reperin e njohur Lyrical Son.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim me kërshëri publikimin e komedisë!

Burimi: Iconstyle.al

Shpërndaje
Share.

Komento