E rëndë në Tiranë! U gjend në ‘Liqenin Artificial’ nga kalimtarët, ndërron jetë 53-vjeçari

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet.

Në “Liqenin Artificial” disa kalimtarë kanë gjetur një 53-vjeçar në gjendje të rënduar shëndetësore.

Rreth orës 18:00 shetasi është dërguar me autoambulancë në Spital, prej nga ku ka ndërruar jetë.

Nga informacionet paraprake thuhet se nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të shkaktuara nga faktorë të tjerë.

Paraprakisht dyshohet të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Megjithatë, grupi hetimor po vijon hetimet për identifikimin e shtetasit që ndërroi jetë dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje
Share.

Komento