Çfarë po ndodh/ Përfshihet nga zjarri banesa në Durrës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në Durrës ka rënë një zjarr në katin e katërt të një pallati.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

Në vendngjarje ka mbërritur shërbimi zjarrfikës që ka bërë të mundur neutralizimin e flakëve.

Shpërndaje
Share.

Komento