Blogerja e famshme shqiptare zbulon sa paguhet në “E diell”!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Blogeren nga Prishtina, Argjira Spanca e pamë të dielën e kaluar si pjesë të stafit në emisionin e “E diell”, në “Top Channel”.

Ndërkohë ditën e sotme Argjira ishte e ftuar në emisionin “Thumb”, prej ku foli edhe për rrogën e saj.

Ajo pohoi se paguhet shumë mirë dhe se është tepër e kënaqur me rrogën.

“Më kanë pritur shumë mirë, rrogën e kam shumë të mirë, jam shumë e kënaqur, perfekt. Me të vërtetë jam shumë e kënaqur”, u shpreh Argjira.

Rikujtojmë se përpara nisjes së “E diell” përflitej se Argjira ishte zëvendësuese e Jonida Maliqit, pasi kjo e fundit u tërhoq për shkak të angazhimeve me Eurovisionin.

Burimi: Iconstyle.al

Shpërndaje
Share.

Komento