Autobusi i Tiranës së Re përplas dy këmbësore

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një autobus i Tiranës së Re ka përplasur dy këmëbësore.

Mësohet se autobusi drejtohej nga shtetasi me iniciale A.M.

Aksidenti është regjistruar rreth orës 13:30 në bulevardin “Zogu i parë”, shkruan “Panorama”.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur e plagosur shtetasja K.N. dhe shoqëruesja e saj.

Drejtuesi i autobusit është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shpërndaje
Share.

Komento