Aksident në Tiranë, makina përplas gruan te vijat e bardha

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident është regjistruar pak momente më parë në Tiranë.

Një makina përplasur një grua rreth 50 vjeçe në “Rrugën e Durrësit”, shkruan “Newsbomb”.

Gruaja, e cila po kalonte tek vijat e bardha, ka përfunduar në tokë pa ndjenja.

Menjëherë në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca.

Kujtojmë këtu se vetëm pak javë më parë në Tiranë, dy kalimtarë që ndodheshin në trotuar, u përplasën nga makina, duke humbur jetën.

Shpërndaje
Share.

Komento