Aksident në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, tre makina përplasen me njëra-tjetrën

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Tre mjete janë përplasur me njëra-tjetrën si pasojë e lagështirës në rrugë.

Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e personave të plagosur.

Siç shihet edhe nga fotot, policia është në vendngjarje për të hetuar dhe shkaqet e plota të aksidentit.

Shpërndaje
Share.

Komento