- Reklamë -spot_img
25.5 C
Tirana
Faqja kryesoreLifestyle“Nuk ndihem mirë nëse po ndihesh keq”, Einxhel dhe Dj Dagz flasin...

“Nuk ndihem mirë nëse po ndihesh keq”, Einxhel dhe Dj Dagz flasin për herë të parë pas puthjes

- Reklamë -spot_img

Mëngjesin e sotëm, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë diskutuar për herë të parë pas puthjes që ndodhi midis tyre.

Ata kanë biseduar në oborr pranë njeri-tjetrit duke shëmbyer pak fjalë, duke nënkuptuar kështu edhe gjendjen dhe emocionet e tyre pasi shkëmbyen përkëdhelje dhe përqafime.

“A je okej?”- ka pyetur Arbri Einxhelin.

“Çka… jo dhe aq.”- u përgjigj ajo pas disa sekondave heshtjeje.

“Jo dhe aq jam edhe unë po…”-shtoi Dj Dagz duke nënqeshur. “Nuk ndihem mirë nëse ti po ndihesh keq.”

Rikujtojmë se Einxhel zhvilloi një bisedë me Beniadën ditën e sotme, ku iu shpreh lidhur me ndjesitë e saj pas puthjes me Dj-in e njohur. Ajo u shpreh se mund të kishte ndodhur ndryshe dhe se puthja ishte pasojë e gjendjes së saj të dehur.

“Isha tapë, shumë e lodhur dhe e mërzitur. Nuk duhej të ndodhte, kishim rënë dakord që s’do e bënim kurrë. Nuk duhej fare të ndodhte. Bëhem shumë e dashur kur pi alkool dhe kjo nuk është fare gjë e mirë”, –u shpreh ajo.

Ndërkohë, mikja e saj u mundua ta ngushëllonte e ta këshillontë mdoeratoren duke i thënë se nuk ka pse ta marrë aq seriozisht faktin që i dhuroi një puthje djalit që pëlqen.

- Reklamë -spot_img

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj