- Reklamë -spot_img
21.5 C
Tirana
Faqja kryesoreShowbiz“Nuk e prisja reagimin e Donaldit”, Paloma e zhgënjyer nga aktori i...

“Nuk e prisja reagimin e Donaldit”, Paloma e zhgënjyer nga aktori i humorit! Çfarë u bë shkak?

- Reklamë -spot_img

Edhe pse kanë kaluar vetëm pak ditë qëkur “Big Brother Vip” nisi transmetimin, duket se në shtëpinë më të famshme në vend janë krijuar afrimitetet dhe debatet e para.

Teksa disa nga banorët ndodhen në ambientin që të sjell pas në kohën e viteve të errëta për Shqipërinë për shkak të dënimit nga “vëllai i madh” si pasojë e shkeljes së rregullave nuk kanë munguar as thashethemet për banorët e tjerë.

E zgjedhur një ndër më të preferuarat e publikut, Paloma ka treguar se reagimi i Donaldit e ka zhgënjyer shumë në momentin kur Arbana tha emrin e saj.“Realisht nuk e prisja që do të isha një ndër të preferuarit e publikut dhe e di si ja kam parë surratin disave, dhe njërit që se prisja fare se hajt më asaj tjetrës se nuk kam ndonjë shoqëri me të, as nuk e kam parë ndonjëherë në jetën timë apo e kam xhan. Po fytyra e Donaldit aty, a e di si më erdhi u pre fare…

E pyetur se kush ishte personi i dytë, Paloma nuk preferoi që të jepte emra duke thënë se ishte zhgënjyer nga Donaldi.“Donaldi, kaq, të tjerët varja, nga ai nuk e prisja.

U preva fare sepse e pashë që u pre dhe mua intuita, sytë nuk më zhgënjejnë asnjëherë”, u shpreh ajo.

- Reklamë -spot_img

Na Ndiqni

752FansaPëlqeje
19,500NdjekësNdiqe

Duhet lexuar

- Reklamë -spot_img

Artikuj te ngjashëm

- Reklamë -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj