- Reklamë -spot_img
25.5 C
Tirana

E hapi Nuredin Dumani “kutinë e pandorës”? SPAK lëshon 32 urdhër-arreste

Ditën e sotme SPAK ka vepruar me “dorë të hekurt” duke lëshur 32 urdhër-areste për persona me rekorde kriminale. Dëshmia e Nuredin Dumanit dhe mikut...

Lajmet e fundit

- Reklamë -spot_img

Më të lexuarat (7 ditët e fundit)

Aktualitet

Rajoni - Bota

763FansaPëlqeje
20,900NdjekësNdiqe

Covid-19 Statistikat

Thursday, May 19, 2022
Albania
275,732
Raste totale te konfirmuara
Updated on May 19, 2022 7:21 pm

Lifestyle

Showbiz

Sport

- Reklamë -spot_img

Investigim