Zhduket 5-vjeçarja në Tiranë: Prindërit apel për ndihmë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasditen e sotme një vajzë 5-vjeçare ka humbur kontaktet me familjen e saj. Bëhet fjalë për Melisa Jashari, e cila jeton në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Ajo ka qënë duke luajtur me shokët e saj, por nuk është kthyer në shtëpi.

Vajza ka veshur një bluzë rozë, pantallona blu të errët, dhe ka flokë të shkurtra ngjyrë të zëzë

Prindërit kanë bërë apel për këdo që e ka parë ose ka informacion për 5-vjeçaren, e cila ka dalë për të luajtur me shokët pasdite dhe nuk është kthyer më në shtëpi.

Për këdo që e njeh apo e sheh Melisën, duhet të telefonojë në numrin 0693206736.

Shpërndaje
Share.

Komento