Vrasje me armë zjarri në Shkodër, ndërron jetë 43-vjeçari

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një vrasje me armë zjarri është regjistruar në fshatin Sumë të Njësisë Administrative të Pultit në Shkodër.

Mësohet se 43-vjeçari Gj.K., ka ndërruar jetë.

Rrethanat e vrasjes janë ende të paqarta.

Policia dhe grupi hetimor janë nisur menjëherë në vendngjarje.

Njoftimi i policisë

Me datë 06.11.2019, rreth orës 11:40, në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, Shkodër, në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri shtetasin Gj. K. 43 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Në drejtim të vendngjarjes janë nisur shërbimet e policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje

Shpërndaje
Share.

Komento