Video/ Momenti kur pronari i Exchange qëllohet me thikë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rreth orës 09:12, në rrugën e “Barrikadave”, Tiranë u shënua një grabitje pas asaj në Korçë.

Policia njofton se shtetasi A. Sh., rreth 50 vjeç, pronar i një pike këmbimi valutor, ka qenë duke lëvizur me motor ndërkohë që është goditur me mjete të forta nga dy persona, duke i marrë një sasi lekësh.

Reagimi në kohë i policisë ka bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin në Komisariat të njërit prej autorëve të dyshuar, ndërkohë që autori tjetër ka arritur të largohet.

Ndërkohë videoja më poshtë e publikuar nga “JOQ”, tregon dhe momentin e sulmit.

Ekskluzive/ Momenti kur pronari i Exchange është qëlluar me thikë i shtrirë në rrugë on Vidnews.

Shpërndaje
Share.

Komento