VIDEO/ Me qese të zezë në kokë, arrestohet i riu në Vlorë që përdhunonte e grabiste të moshuarat

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një i ri është arrestuar ditën e sotme i akuzuar për disa vepra penale në fshatin Palasë të Vlorës.

Ai akuzohet për grabitje banesash, si dhe për përdhunimin e disa grave të moshuara. I riu është shoqëruar me forca të shumta policore, ndërsa ishte me qese të zezë në kokë.

Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë, por policia ende nuk kishte rënë në gjurmët e tij teksa sot ka rënë në prangat e bluve.

/GazetaReforma.com/

Shpërndaje
Share.

Komento