VIDEO/ Goditet lojtari i Tiranës në Fushë-Krujë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ndeshja e javës së 25 të Superligës mes Kastriotit dhe Tiranës nuk ka kaluar pa incidente. Në fundin e takimit që u fitua 1-0 nga skuadra krutane ka patur një përplasje mes trajnerit të Tiranës Ardian Mema dhe gjyqtarit Olsi Sokoli.

Ky i fundit akordoi penalltinë tepër të dyshimtë që vendosi fatet e ndeshjes, ndërkohë që më pas nuk bëri diçka të ngjashme për pretendimet që kishte Tirana.

Kjo ka qenë edhe arsye që trajneri Mema është kapur me arbitrin, ku për të qetësuar përkohësisht situatën është dashur ndërhyrja e policisë.

Siç raportohet nga Fushë-Kruja, në momentet e mbylljes së takimit, është goditur lojtari i Tiranës, Grent Halili.

tension on Vidnews.

Shpërndaje
Share.

Komento