U rrahën me shkopa gome në lokal, vlonjatëve u vihen prangat

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Vlorës pas një sherri.

Ngjarja u regjistrua mbrëmjen e djeshme në një lokal në lagjen “Lef Sallata”.

Pas konfliktit për motive të dobëta, 42-vjeçari Th.M., ka goditur me shkop gome 29-vjeçarin S.Gj.

Ky i fundit kishte me vete edhe një sasi kanabisi.

Gjithashtu janë proceduar në gjendje të lirë, A.L dhe Xh.A., për ‘plagosje të lehtë me dashje’, pasi goditën 29-vjeçarin.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë së Vlorës për veprime të mëtejshme.

Shpërndaje
Share.

Komento