U përplas nga një makinë në Itali. Zbulohet emri i 36-vjeçarit shqiptar, që u gjend në mes të rrugës nga një shofer

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Itali- Një aksident ndodhi mëngjesin e sotëm në Torino, ku si pasojë një person humbi jetën.

Policia ka zbuluar se bëhet fjalë për një shqiptar dhe së fundmi është mësuar identiteti i tij.

Bëhet fjalë për 36-vjeçarin Frank Gjinaj.

Trupi i tij është gjendur në mes të rrugë nga një shofer në orët e para të mëngjesit.

Sipas karabinierëve, shqiptari ka qenë duke kaluar rrugën , kur u përplas nga një makinë, shoferi i të cilës nuk është identifikuar ende.

 

Shpërndaje
Share.

Komento