U përplas me “Benzin” dhe përfundoi në byrektore, arrestohet shoferi i furgonit të burgjeve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Furgoni i burgjeve në Tepelenë u përfshi në një aksident ditën e djeshme pranë fshatit Qesarat.

Si pasojë e përplasjes me një mjet tip “Benz”, furgoni përfundoi në një byrektore në anë të rrugës.

Specialistët e qarkullimit rrugor ndërkohë arrestuan në flagrancë drejtuesin e furgonit, 56-vjeçarin H.H.

Gjithashtu u referuan materialet në prokurori për drejtuesin e makinës, S.Sh., 60 vjeç, banues në Memaliaj.

Sipas të dhënave, furgoni i burgjeve që u aksidentua ditën e djeshme, po transportonte dy të paraburgosur nga Tirana për në Sarandë.

Shpërndaje
Share.

Komento