U kritikua për ndërhyrjen estetike në buzë: Ja ç’ka për të thënë Ana 2!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ana Kauri, ose e njohur ndryshe si Ana 2 e “Për’Puthen” është një nga konkurrentet më të komentuara të “Për’puthen”, teksa javët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për ndërhyrjen e saj estetike.
Ajo ka kryer një ndërhyrje estetike gjatë festave të fundvitit në buzë, duke i bërë më voluminoze.

Ndryshimi i saj me të cilin u njohëm në puntatën e parë të “Për’Puthen Prime”, ku ngjyra e kuqe në buzë e theksonte akoma më tepër diferencën e dukshme të volumit të buzëve, u komentua jo pak.
Ishin të shumtë personat që nuk e pëlqyen këtë ndryshim të sajin, madje nuk i kursyen as memet. Të gjitha këtyre, konkurrentja e “Për’puthen” iu është përgjigjur ditën e sotme.

Në emision janë lexuar disa mesazhe nga fansat, mes të cilëve edhe një që kritikon Anën për ndërhyrjen e saj. Mirëpo, ajo ka thënë se ndërhyerja ende nuk ka përfunduar dhe ky nuk është rezultati përfundimtar.
Ana u shpreh se ndihet mirë me ndryshimin e saj dhe na duhet edhe pak ta shohim si do duket pas ndërhyrjes.

Kujtojmë se Fiorela, vajza e parë që u largua nga programi, e deklaroi publikisht se kishte bërë një ndryshim tek buzët.
Për të vazhduar më pas me Tean, e cila u treguar mjaft e hapur për vendosjen e balonit në stomak, për të rënë në peshë e më pas me Anën 1 të “Për’Puthen”, e cila tregoi se kishte bërë ndërhyrje në hundë.

/Gazetareforma.com/

Shpërndaje
Share.

Komento