Tmerr në Vlorë/ Burri mbyt gruan e më pas pret damarët

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në qytetin e Vlorës ka ndodhur një krim i rëndë brenda familjes.

Burri ka mbytur me duar bashkëshorten e tij gjatë një sherri dhe më pas ka prerë damarët e dorës.

Sipas raportimeve të para, ngjarja ka ndodhur në një banesë pranë Drejtorisë së Policisë së Qarkut Vlorë rreth orës 12:20.

Policia e cila ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, ka dërguar autorin e plagosur në spital, pasi ka pasur shumë humbje gjaku.

Viktima mësohet se është 42-vjeçarja, Eva Lera ndërsa autori Teodor Lera 53 vjeç.

Bashkëshortët Lera ishin prindër të tre fëmijëve. Nuk dihet nëse ata kanë qenë në banesë kur ndodhi ngjarja.

Shpërndaje
Share.

Komento