Thaçi paraqitet sërish në spital, ja si është gjendja e tij

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është paraqitur sërish në spital gjatë ditës së sotme.

Në një njoftim për mediat, presidenca sqaron se presidenti po vijon trajtimin për gurët në veshka.

Në njoftim thuhet se Thaçi është në gjendje të mirë shëndetësore.

Kreu i shtetit të Kosovës ka shprehur sërish mirënjohjen për stafin e QKUK.

“Presidenti Thaçi po vazhdon t’i përmbahet terapisë së rekomanduar dhe është në gjendje stabile shëndetësore. Presidenti Thaçi shpreh sërish mirënjohjen e tij për stafin e QKUK-së dhe Klinikës Urologjike për trajtimin profesional dhe kujdesin e treguar”, njofton Presidenca në Kosovë.

Shpërndaje
Share.

Komento