Tërmeti përpiu banesat në Durrës, dyshohet se dy studente ndodhen nën rrënoja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klima e terrorit dhe frikës vijon të jetë prezentë në vendin tonë.

Kjo për shkak të tërmetit shkatërrues 6.4 ballë që goditi Shqipërinë.

Zonat më të dëmtuara ishin Durrësi, Tirana, Kavaja dhe Thumana.

Deri më tani raportohet për 15 viktima dhe qindra të plagosur.

Ndërkohë te zona e Kënetës në Durrës, dyshohet se dy studente mund të kenë mbetur në rrënoja.

Një banor i zonës tha për “Report tv” se studentet ishin me qira dhe nuk dihet nëse kanë dalë.

Shpërndaje
Share.

Komento