Sulejman Starova pozitiv me Covid, trajneri i njohur në izolim

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulejman Starova, trajneri i njohur dhe ish-futbollisti ka rezultuar pozitiv me koronaviurs.

Një ditë më parë, ai ishte një ndër të vlerësuarit me titullin Mjeshtër i Madh nga presidenti Ilir Meta, por Starova nuk ishte i pranishëm për të marrë çmimin. Për të, çmimin e mori vajza e tij.

Ndërkohë, sot mësojmë se Starova e ka pasur të pamundur të dalë nga banesë, sepse është në izolim, pasi bashkë me bashkëshorten ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Starova gjithashtu ka sqaruar se tashmë gjendja e tij është e mirë, por ditët e para ka pasur kollë dhe temperaturë.

/GazetaReforma.com/

Shpërndaje
Share.

Komento