Shqiptari gjendet i varur me rripin e pantallonave në pemë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një shqiptar është gjetur i pajetë mbrëmjen e djeshme në një park në rrugën “Tibaldi” në Milano.

Siç shkruan “Il Messagero”, shqiptari është varur me rripin e pantallonave në një pemë.

Punonjësit e urgjencës  kërkuan ndihmën e zjarrfikësve, pasi trupi ndodhej në 9 metra lartësi.

Në vendin e ngjarjes erdhi menjëherë policia shkencore dhe forcat e ndihmës së shpejtë.

Zona ku u gjet i varur shqiptari është një zonë tepër e populluar.

Edhe pasditen e djeshme, parku ishte plot me njerëz, të cilët kishin dalë për shëtitje, për të luajtur dhe për të shijuar ajrin e vjeshtës.

Ndërkohë rrethanat e ngjarjes janë ende të pazbardhura.

Shpërndaje
Share.

Komento