Shpëtoi për një fije! Lulzim Basha thuajse rrëzohet në fund të fjalimit (Video)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teksa ka nisur gara për kreun e ri të partisë, ditën e sotme Partia Demokratike ka mbledhur Kuvendin Kombëtar që pritet të votojë për liderin e ri.

Por jo gjithçka ka shkuar vaj për kreun aktual të partisë, Lulzim Basha. Pas fjalimit të tij, kryetari i PD ka shpëtuar për një fije nga një rrëzim.

Teksa salla e duartrokiste, Basha ka përshëndetur me dy gishtat lart dhe teksa po largohej nga podiumi, thuajse u rrëzua pasi nuk vuri re shkallën që duhej të zbriste. Ndiqni videon.

(balkanweb)

Shpërndaje
Share.

Komento