Shkoi të ndizte pompën, 38-vjeçarja në Vlorë ndërron jetë pasi bie në kontakt me korentin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëdë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës. Një 38-vjeçare ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Dyshohet se shtetasja I. A., kishte shkuar të ndizte pompën e ujit, ndërkohë që kishte rënë në kontakt me rrymën elektrike.

E reja ka mbërritur e pajetë në spitalin e Vlorës.

Njoftimi i Policisë

Rreth orës 07:36, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtëtësia I.A., 38 vjeç, banuese në Vlorë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kjo shtetase ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqarimin e rrethanave.

Shpërndaje
Share.

Komento