Sherr masiv te “21 dhjetori”, shoferët lënë makinat dhe përleshen në asfalt

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një sherr masiv është regjistruar pak momente më parë në kryqëzimin e “21 dhjetorit” në kryeqytet.

Disa persona kanë dalë nga makinat dhe kanë nisur të përleshen.

Në pamjet filmike të siguruara nga Gazeta Reforma, shihen dy persona që përleshen fizikisht në asfalt.

 

Më pas pjesë e sherrit bëhen edhe persona të tjerë.

Nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje, por sherri ka marë vëmendjen e shumë personave të pranishëm.

 

Gjithashtu disa shoferë kanë zbritur nga makinat dhe “po shijojnë shfaqjen”.

Si pasojë e sherrit trafiku është rënduar, ndërsa drejtuesit e mjeteve më të paduruar, kanë nisur që t’i bien borive.

Ndërkohë një motor policie ka mbërritur në vendngjarje, për të sqaruar konfliktin.

 

Shpërndaje
Share.

Komento